Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Promocje
TARCZE + KLOCKI HAMULCOWE FIAT STILO DOBLO BRAVO 2
TARCZE + KLOCKI HAMULCOWE FIAT STILO DOBLO BRAVO 2
219,00 zł 212,00 zł
KLOCKI HAMULCOWE VW T4 TYŁ
KLOCKI HAMULCOWE VW T4 TYŁ
57,00 zł 50,00 zł
kpl.
TARCZE + KLOCKI TYŁ hamulcowe RENAULT LAGUNA III 3
TARCZE + KLOCKI TYŁ hamulcowe RENAULT LAGUNA III 3
429,00 zł 398,00 zł
kpl.
KLOCKI hamulcowe MERCEDES W211
KLOCKI hamulcowe MERCEDES W211
79,00 zł 72,00 zł
kpl.
KLOCKI HAMULCOWE FORD FIESTA mk4 mk5 FUSION
KLOCKI HAMULCOWE FORD FIESTA mk4 mk5 FUSION
55,00 zł 48,50 zł
kpl.
KLOCKI HAMULCOWE OPEL ASTRA G H ZAFIRA
KLOCKI HAMULCOWE OPEL ASTRA G H ZAFIRA
66,00 zł 59,00 zł
kpl.
KLOCKI HAMULCOWE RENAULT MEGANE II GRAND SCENIC
KLOCKI HAMULCOWE RENAULT MEGANE II GRAND SCENIC
49,00 zł 45,00 zł
kpl.
TARCZE KLOCKI HAMULCOWE RENAULT LAGUNA MEGANE SCENIC
TARCZE KLOCKI HAMULCOWE RENAULT LAGUNA MEGANE SCENIC
219,00 zł 199,00 zł
kpl.
TARCZE  KLOCKI HAMULCOWE TYŁ VW GOLF IV SKODA OCTAVIA
TARCZE KLOCKI HAMULCOWE TYŁ VW GOLF IV SKODA OCTAVIA
95,00 zł 84,50 zł
kpl.
TARCZE + KLOCKI HAMULCOWE OPEL ASTRA F CALIBRA VECTRA B
TARCZE + KLOCKI HAMULCOWE OPEL ASTRA F CALIBRA VECTRA B
148,00 zł 135,00 zł
kpl.
TARCZE KLOCKI HAMULCOWE FIAT DOBLO
TARCZE KLOCKI HAMULCOWE FIAT DOBLO
165,00 zł 145,00 zł
kpl.

CYLINDEREK FIAT ALBEA MAREA SIENA PALIO

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24-48 godzin
Cena: 29,00 zł 29.00
quantity szt.
dodaj do przechowalni

Opis

dane techniczne:

Cylinderek Fiat Albea Marea Palio

Sys. hamulcowy Bendix

wymiar wewnętrzny: 20,64mm

NR OE:
ALFA ROMEO 60809966
FIAT 9947943
FIAT 71737951
FIAT 71737950
FIAT 7757604
FIAT 98845068
zastosowanie:

 

ALFA ROMEO
145 (930)
146 (930)

FIAT
ALBEA (178_)
MAREA Weekend (185
)
MULTIPLA (186)SIENA
PALIO Weekend (178DX)
TEMPRA (159)
TEMPRA S.W. (159)
TIPO (160)

 

W razie wątpliwości co do wyboru prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

wszelkie prawa zastrzeżone przez hamulcowe.pl sc

Opinie o produkcie (0)

Koszt dostawy

Kurier: od 15zł

Paczkomat: od 10zł

Odbiór osobisty: 0zł

Włóż produkt do koszyka i sprawdź koszt dostawy

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka

Sonda
Jak do nas trafiłeś?
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl