Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Promocje
KLOCKI HAMULCOWE FIAT CROMA II 2
KLOCKI HAMULCOWE FIAT CROMA II 2
75,00 zł 69,00 zł
kpl.
KLOCKI HAMULCOWE ALFA ROMEO 145 146 MAREA
KLOCKI HAMULCOWE ALFA ROMEO 145 146 MAREA
42,00 zł 35,00 zł
kpl.
KLOCKI HAMULCOWE JURID WHITE VW PASSAT B5 AUDI A4 A6
KLOCKI HAMULCOWE JURID WHITE VW PASSAT B5 AUDI A4 A6
179,00 zł 159,00 zł
kpl.
KLOCKI hamulcowe TYŁ MEGANE II SCENIC 307 308 C4
KLOCKI hamulcowe TYŁ MEGANE II SCENIC 307 308 C4
59,00 zł 52,00 zł
kpl.
TARCZE KLOCKI HAMULCOWE RENAULT LAGUNA MEGANE SCENIC
TARCZE KLOCKI HAMULCOWE RENAULT LAGUNA MEGANE SCENIC
219,00 zł 199,00 zł
kpl.
TARCZE + KLOCKI HAMULCOWE TYŁ ALFA ROMEO 156
TARCZE + KLOCKI HAMULCOWE TYŁ ALFA ROMEO 156
149,00 zł 115,00 zł
kpl.
KLOCKI HAMULCOWE RENAULT MEGANE II GRAND SCENIC 2
KLOCKI HAMULCOWE RENAULT MEGANE II GRAND SCENIC 2
75,00 zł 59,00 zł
kpl.
TARCZE + KLOCKI HAMULCOWE FORD FIESTA mk3
TARCZE + KLOCKI HAMULCOWE FORD FIESTA mk3
129,00 zł 109,00 zł
kpl.
BĘBNY + SZCZĘKI HAMULCOWE RENAULT MEGANE I
BĘBNY + SZCZĘKI HAMULCOWE RENAULT MEGANE I
235,00 zł 215,00 zł
kpl.
KLOCKI HAMULCOWE OPEL ASTRA G H ZAFIRA
KLOCKI HAMULCOWE OPEL ASTRA G H ZAFIRA
66,00 zł 59,00 zł
kpl.
TARCZE wentylowane + KLOCKI HAMULCOWE TYŁ BMW E39
TARCZE wentylowane + KLOCKI HAMULCOWE TYŁ BMW E39
219,00 zł 199,00 zł
kpl.

CYLINDEREK FIAT ALBEA MAREA SIENA PALIO

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24-48 godzin
Cena: 29,00 zł 29.00
quantity szt.
dodaj do przechowalni

Opis

dane techniczne:

Cylinderek Fiat Albea Marea Palio

Sys. hamulcowy Bendix

wymiar wewnętrzny: 20,64mm

NR OE:
ALFA ROMEO 60809966
FIAT 9947943
FIAT 71737951
FIAT 71737950
FIAT 7757604
FIAT 98845068
zastosowanie:

 

ALFA ROMEO
145 (930)
146 (930)

FIAT
ALBEA (178_)
MAREA Weekend (185
)
MULTIPLA (186)SIENA
PALIO Weekend (178DX)
TEMPRA (159)
TEMPRA S.W. (159)
TIPO (160)

 

W razie wątpliwości co do wyboru prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

wszelkie prawa zastrzeżone przez hamulcowe.pl sc

Opinie o produkcie (0)

Koszt dostawy

Kurier: od 15zł

Paczkomat: od 10zł

Odbiór osobisty: 0zł

Włóż produkt do koszyka i sprawdź koszt dostawy

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka

Sonda
Jak do nas trafiłeś?
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl