Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Promocje
KLOCKI HAMULCOWE FORD FOCUS mk2 II C-MAX
KLOCKI HAMULCOWE FORD FOCUS mk2 II C-MAX
56,00 zł 48,50 zł
kpl.
TARCZE + KLOCKI HAMULCOWE FORD FIESTA mk3
TARCZE + KLOCKI HAMULCOWE FORD FIESTA mk3
129,00 zł 109,00 zł
kpl.
TARCZE + KLOCKI HAMULCOWE TYŁ AUDI A4 B6 B7 EXEO
TARCZE + KLOCKI HAMULCOWE TYŁ AUDI A4 B6 B7 EXEO
165,00 zł 149,50 zł
kpl.
KLOCKI HAMULCOWE OPEL ASTRA G H ZAFIRA
KLOCKI HAMULCOWE OPEL ASTRA G H ZAFIRA
66,00 zł 59,00 zł
kpl.
TARCZE + KLOCKI TYŁ hamulcowe RENAULT LAGUNA III 3
TARCZE + KLOCKI TYŁ hamulcowe RENAULT LAGUNA III 3
429,00 zł 398,00 zł
kpl.
KLOCKI HAMULCOWE MERCEDES W203 W209
KLOCKI HAMULCOWE MERCEDES W203 W209
79,00 zł 59,00 zł
kpl.
KLOCKI HAMULCOWE FORD MONDEO mk3
KLOCKI HAMULCOWE FORD MONDEO mk3
55,00 zł 49,00 zł
kpl.
BĘBNY 180mm + SZCZĘKI HAMULCOWE FORD ESCORT FIESTA III
BĘBNY 180mm + SZCZĘKI HAMULCOWE FORD ESCORT FIESTA III
195,00 zł 178,00 zł
kpl.
KLOCKI hamulcowe  TRW MERCEDES W204
KLOCKI hamulcowe TRW MERCEDES W204
185,00 zł 169,00 zł
kpl.
KLOCKI HAMULCOWE VW T4 TYŁ
KLOCKI HAMULCOWE VW T4 TYŁ
57,00 zł 50,00 zł
kpl.

CYLINDEREK FIAT ALBEA MAREA SIENA PALIO

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24-48 godzin
Cena: 29,00 zł 29.00
quantity szt.
dodaj do przechowalni

Opis

dane techniczne:

Cylinderek Fiat Albea Marea Palio

Sys. hamulcowy Bendix

wymiar wewnętrzny: 20,64mm

NR OE:
ALFA ROMEO 60809966
FIAT 9947943
FIAT 71737951
FIAT 71737950
FIAT 7757604
FIAT 98845068
zastosowanie:

 

ALFA ROMEO
145 (930)
146 (930)

FIAT
ALBEA (178_)
MAREA Weekend (185
)
MULTIPLA (186)SIENA
PALIO Weekend (178DX)
TEMPRA (159)
TEMPRA S.W. (159)
TIPO (160)

 

W razie wątpliwości co do wyboru prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

wszelkie prawa zastrzeżone przez hamulcowe.pl sc

Opinie o produkcie (0)

Koszt dostawy

Kurier: od 15zł

Paczkomat: od 10zł

Odbiór osobisty: 0zł

Włóż produkt do koszyka i sprawdź koszt dostawy

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka

Sonda
Jak do nas trafiłeś?
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl