Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Promocje
KLOCKI HAMULCOWE TRW VW PASSAT B5 B5FL AUDI A6
KLOCKI HAMULCOWE TRW VW PASSAT B5 B5FL AUDI A6
149,00 zł 119,00 zł
kpl.
TARCZE wentylowane + KLOCKI HAMULCOWE TYŁ BMW E39
TARCZE wentylowane + KLOCKI HAMULCOWE TYŁ BMW E39
219,00 zł 199,00 zł
kpl.
TARCZE  KLOCKI HAMULCOWE TYŁ VW GOLF IV SKODA OCTAVIA
TARCZE KLOCKI HAMULCOWE TYŁ VW GOLF IV SKODA OCTAVIA
95,00 zł 84,50 zł
kpl.
TARCZE + KLOCKI HAMULCOWE PEUGEOT 607
TARCZE + KLOCKI HAMULCOWE PEUGEOT 607
299,00 zł 259,00 zł
kpl.
KLOCKI HAMULCOWE VW SHARAN 2 PASSAT B7 TIGUAN
KLOCKI HAMULCOWE VW SHARAN 2 PASSAT B7 TIGUAN
62,00 zł 58,00 zł
kpl.
KLOCKI HAMULCOWE MERCEDES W203 W209
KLOCKI HAMULCOWE MERCEDES W203 W209
79,00 zł 59,00 zł
kpl.
TARCZE + KLOCKI HAMULCOWE SEAT LEON TOLEDO AUDI A3
TARCZE + KLOCKI HAMULCOWE SEAT LEON TOLEDO AUDI A3
210,00 zł 180,00 zł
KLOCKI hamulcowe FIAT STILO ALFA ROMEO MITO
KLOCKI hamulcowe FIAT STILO ALFA ROMEO MITO
54,00 zł 46,00 zł
kpl.
BĘBNY SZCZĘKI CYLINDERKI HAMULCOWE BMW E36
BĘBNY SZCZĘKI CYLINDERKI HAMULCOWE BMW E36
248,00 zł 240,00 zł
kpl.
TARCZE HAMULCOWE KLOCKI TYŁ VW PASSAT B5 SUPERB
TARCZE HAMULCOWE KLOCKI TYŁ VW PASSAT B5 SUPERB
119,00 zł 109,00 zł
kpl.
KLOCKI hamulcowe MERCEDES W211
KLOCKI hamulcowe MERCEDES W211
79,00 zł 72,00 zł
kpl.

CYLINDEREK FIAT ALBEA MAREA SIENA PALIO

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24-48 godzin
Cena: 29,00 zł 29.00
quantity szt.
dodaj do przechowalni

Opis

dane techniczne:

Cylinderek Fiat Albea Marea Palio

Sys. hamulcowy Bendix

wymiar wewnętrzny: 20,64mm

NR OE:
ALFA ROMEO 60809966
FIAT 9947943
FIAT 71737951
FIAT 71737950
FIAT 7757604
FIAT 98845068
zastosowanie:

 

ALFA ROMEO
145 (930)
146 (930)

FIAT
ALBEA (178_)
MAREA Weekend (185
)
MULTIPLA (186)SIENA
PALIO Weekend (178DX)
TEMPRA (159)
TEMPRA S.W. (159)
TIPO (160)

 

W razie wątpliwości co do wyboru prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

wszelkie prawa zastrzeżone przez hamulcowe.pl sc

Opinie o produkcie (0)

Koszt dostawy

Kurier: od 15zł

Paczkomat: od 10zł

Odbiór osobisty: 0zł

Włóż produkt do koszyka i sprawdź koszt dostawy

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka

Sonda
Jak do nas trafiłeś?
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl