Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Promocje
 KLOCKI HAMULCOWE CITROEN XSARA 306
KLOCKI HAMULCOWE CITROEN XSARA 306
55,00 zł 48,00 zł
kpl.
TARCZE + KLOCKI HAMULCOWE FIAT DOBLO
TARCZE + KLOCKI HAMULCOWE FIAT DOBLO
189,00 zł 179,00 zł
kpl.
BĘBNY SZCZĘKI HAMULCOWE ABS ŁOŻYSKA FORD FOCUS mk1 I
BĘBNY SZCZĘKI HAMULCOWE ABS ŁOŻYSKA FORD FOCUS mk1 I
415,00 zł 379,00 zł
kpl.
KLOCKI hamulcowe AUDI A4 A6 VW GOLF 4 PASSAT B5
KLOCKI hamulcowe AUDI A4 A6 VW GOLF 4 PASSAT B5
43,00 zł 37,50 zł
kpl.
TARCZE + KLOCKI HAMULCOWE FORD FOCUS mk1 KOFFLER
TARCZE + KLOCKI HAMULCOWE FORD FOCUS mk1 KOFFLER
205,00 zł 179,00 zł
kpl.
KLOCKI hamulcowe  TRW MERCEDES W204
KLOCKI hamulcowe TRW MERCEDES W204
185,00 zł 169,00 zł
kpl.
BĘBNY + SZCZĘKI HAMULCOWE ALFA ROMEO 145 146 FIAT BRAVA
BĘBNY + SZCZĘKI HAMULCOWE ALFA ROMEO 145 146 FIAT BRAVA
198,00 zł 175,00 zł
kpl.
KLOCKI HAMULCOWE TRW VW PASSAT B5 B5FL AUDI A6
KLOCKI HAMULCOWE TRW VW PASSAT B5 B5FL AUDI A6
149,00 zł 119,00 zł
kpl.
TARCZE + KLOCKI HAMULCOWE TYŁ VW SHARAN FORD GALAXY
TARCZE + KLOCKI HAMULCOWE TYŁ VW SHARAN FORD GALAXY
145,00 zł 125,00 zł
kpl.
ŚRODEK DO CZYSZCZENIA HAMULCÓW TEXTAR 500ml
ŚRODEK DO CZYSZCZENIA HAMULCÓW TEXTAR 500ml
12,00 zł 9,99 zł
szt.
TARCZE KLOCKI HAMULCOWE TYŁ AUDI A4 B5
TARCZE KLOCKI HAMULCOWE TYŁ AUDI A4 B5
335,00 zł 298,00 zł
kpl.

CYLINDEREK FIAT ALBEA MAREA SIENA PALIO

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24-48 godzin
Cena: 29,00 zł 29.00
quantity szt.
dodaj do przechowalni

Opis

dane techniczne:

Cylinderek Fiat Albea Marea Palio

Sys. hamulcowy Bendix

wymiar wewnętrzny: 20,64mm

NR OE:
ALFA ROMEO 60809966
FIAT 9947943
FIAT 71737951
FIAT 71737950
FIAT 7757604
FIAT 98845068
zastosowanie:

 

ALFA ROMEO
145 (930)
146 (930)

FIAT
ALBEA (178_)
MAREA Weekend (185
)
MULTIPLA (186)SIENA
PALIO Weekend (178DX)
TEMPRA (159)
TEMPRA S.W. (159)
TIPO (160)

 

W razie wątpliwości co do wyboru prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

wszelkie prawa zastrzeżone przez hamulcowe.pl sc

Opinie o produkcie (0)

Koszt dostawy

Kurier: od 15zł

Paczkomat: od 10zł

Odbiór osobisty: 0zł

Włóż produkt do koszyka i sprawdź koszt dostawy

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka

Sonda
Jak do nas trafiłeś?
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl